Jäävuorot: Jäähalli

Viikko 33, 2018

Viikko: 33
Ma 13.08.
Kello Vuoro-joukkue Harj./Peli/Muu Lisätieto Peli alkaa Pukuhuone
19:05 - 20:00 Edustus Harjoitukset 4
20:10 - 21:00 Maalivahdit Harjoitukset maalivahdit vanhemmat+ nuoremmat 1
21:10 - 22:00 IPK Team Harjoitukset 3
Ti 14.08.
Kello Vuoro-joukkue Harj./Peli/Muu Lisätieto Peli alkaa Pukuhuone
17:05 - 18:00 Edustus Harjoitukset 4
18:10 - 19:00 C1 Harjoitukset 1
19:10 - 20:00 C2 Harjoitukset 2
20:10 - 21:00 A-Nuoret Harjoitukset 3
21:10 - 22:00 B1-Nuoret Harjoitukset 1
Ke 15.08.
Kello Vuoro-joukkue Harj./Peli/Muu Lisätieto Peli alkaa Pukuhuone
14:25 - 15:25 E1 + E2 Harjoitukset 1
15:35 - 16:25 C1 + C2 Harjoitukset 2 ja 3
16:35 - 17:30 Edustus Harjoitukset 4
17:40 - 18:30 D1 + D2 Harjoitukset 1 ja 5
18:30 - 21:00 B1-Nuoret Harjoituspeli B1 Mestis - Hokki B 18:50 2 ja 3
21:10 - 22:00 A-Nuoret Harjoitukset 1
To 16.08.
Kello Vuoro-joukkue Harj./Peli/Muu Lisätieto Peli alkaa Pukuhuone
15:00 - 15:50 F1 Harjoitukset 2
16:00 - 17:00 E1 + E2 Harjoitukset 3
17:10 - 21:00 Edustus Harjoituspeli Kalpa 18:30 1 ja 4
21:10 - 22:00 IPK Team Harjoitukset 3
Pe 17.08.
Kello Vuoro-joukkue Harj./Peli/Muu Lisätieto Peli alkaa Pukuhuone
16:05 - 17:00 D1 + D2 Harjoitukset 1
17:10 - 18:30 Muut Muu Luistelutapahtuma 2
18:40 - 19:40 C1 + C2 Harjoitukset 3
19:50 - 20:50 A-Nuoret + B1-Nuoret Harjoitukset 1
21:00 - 22:00 IPK Team Harjoitukset 2
La 18.08.
Kello Vuoro-joukkue Harj./Peli/Muu Lisätieto Peli alkaa Pukuhuone
10:40 - 11:50 F1 Harjoitukset 1
12:00 - 13:10 E1 Harjoitukset 2
13:20 - 14:30 E2 Harjoitukset 3
14:40 - 15:50 D1 Harjoitukset 1
16:00 - 17:10 D2 Harjoitukset 2
17:20 - 18:30 C1 Harjoitukset 3
18:45 - 20:00 Pappa-Karhut Harjoitukset 1
Su 19.08.
Kello Vuoro-joukkue Harj./Peli/Muu Lisätieto Peli alkaa Pukuhuone
10:25 - 11:15 Muut Muu Luistekukoulun järjestäjinä IPK juniorit ja IITA 2 ja 5
11:30 - 13:40 E2 Harjoituspeli Hokki 11:30 3 ja 4
13:50 - 15:00 D1 Harjoitukset 1
15:10 - 16:20 C2 Harjoitukset 2
16:30 - 17:30 Leijona-Liiga Harjoitukset Leijona-Liigan aloitus. v.2010 ja myöhemmin syntyneille 3
17:40 - 18:50 IPK Team Harjoitukset 1
19:00 - 20:00 Pappa-Karhut Harjoitukset 2